سوالات متداول

برای نمایش پاسخ هر سوال بر روی آن کلیک کنید.

درس آوا در حال حاضر پرتالی است برای معرفی مدرسین. در این‌جا شما می‌توانید اطلاعات تخصصی خود مثل زمینه‌ی تدریس، رزومه‌ی علمی، سوابق تدریس و… را به همراه اطلاعات تماس در اختیار دیگران قرار دهید.

این امکان علاوه بر معرفی مدرسین در قالب یک پروفایل کاربردی، دسترسی دانشجویان و دانش‌آموزان را به آن‌ها برای برگزاری کلاس خصوصی بسیار آسان خواهد کرد.

خیر. ثبت نام در درس آوا و ایجاد پروفایل هیچ هزینه‌ای برای مدرسین ندارد.

ثبت نام در درس آوا در حال حاضر فقط برای مدرسین امکان پذیر می‌باشد. برای اطلاع از شیوه‌ی ثبت نام اینجا کلیک کنید.

منظور از نمایه یا پروفایل مدرس صفحه‌ای است که اطلاعات آن مدرس در آن نمایش داده می‌شود. این صفحه با یک آدرس منحصر به فرد برای هر مدرس تعیین شده و شناسنامه کاری آن مدرس در درس آوا محصوب می‌شود.

برای رویت نمونه‌ای از نمایه یک مدرس به آدرس مدرسین درس آوا رفته و بر روی تصویر یکی از مدرسین کلیک کنید.

برای اینکه در درس آوا نمایه داشته باشید، پس از تکمیل ثبت‌نام خود می‌بایست وارد حساب کاربری خود شده، اطلاعات فردی و اطلاعات عمومی خود را تکمیل کنید.

برای دسترسی به اطلاعات فردی از منوی سمت راست به آدرس “حساب کاربری” ← “ویرایش اطلاعات فردی” بروید.

برای دسترسی به اطلاعات عمومی نیز از منوی سمت راست به آدرس “اطلاعات مدرس” ← “اطلاعات عمومی” بروید.

مدرسین می‌توانند به رایگان در درس آوا ثبت نام کرده و اطلاعات فردی، اطلاعات تماس و اطلاعات مفیدی از شیوه‌ی تدریس خود را در اختیار کاربران درس آوا قرار دهند. اما درس آوا برای مدرسینی که تمایل دارند اطلاعات خاصی از شیوه‌ی و نوع تدریس خود در اختیار دیگران قرار داده و با این شیوه کاربران بیشتری را به پروفایل خود دعوت نمایند برنامه‌ی ویژه‌ای دارد:

  • حضور در صفحه‌ی نخست درس آوا

    صفحه‌ی نخست درس آوا جایی است که تقریبا تمام کاربران ما از آنجا شروع می‌کنند! حضور یک مدرس در این صفحه امکان رویت وی را توسط کاربران بسیار افزایش خواهد داد.

  • نمایش اطلاعات تخصصی تدریس

    درس آوا این امکان را برای مدرسین فراهم کرده است که بتوانند اطلاعات تخصصی تدریس و نیز اطلاعات تماس خود را به شیوه‌ای متفاوت در پروفایل خود و در اختیار کاربران قرار دهند. مدرسین ویژه می‌توانند رزومه‌ی کامل، سوابق تدریس و حتی ویدیویی از شیوه‌ی تدریسشان را در پروفایل خود قرار دهند.

برای بازیابی کلمه‌ی عبور خود اینجا کلیک کنید و پس از وارد کردن آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید بر روی دکمه‌ی “ارسال به ایمیل” کلیک کنید و اجازه دهید تا لینک بازیابی کلمه‌ی عبور به آدرس ایمیل شما ارسال گردد. پس از کلیک بر روی این لینک (در ایمیل خود)، به صفحه‌ی تغییر کلمه‌ی عبور هدایت خواهید شد.

^